Otrzymuję powiadomienia, że moja witryna została znaleziona w bazie danych Roscomnadzoru, ale jej tam nie ma. Dlaczego są wysyłane powiadomienia?

Skanujemy rejestr Roscomnadzoru pod kątem obecności w nim nie tylko domeny, ale także wszystkich adresów IP, z których korzysta Państwa domena.

Należy zwrócić uwagę na tekst błędu podczas przeglądania wyników skanowania strony! Istnieją dwa możliwe warianty: "stronę znaleziono według domeny" i "stronę znaleziono według adresu IP".

Stronę znaleziono za pomocą jej adresu IP, ale nie jest to dla Państwa krytyczne. Jak przestać otrzymywać powiadomienia o tym?

Wystarczy ustawić nowy standard z tym błędem, dotyczącym wyszukiwania adresów IP w rejestrze Roscomnadzoru. Przyjmiemy, że tak powinno być i nie uznamy tego za błąd. W przypadku wystąpienia zmian (np. dotyczące również domeny), Państwo otrzymają o tym powiadomienie.

Pytania dotyczące tematu
Jeżeli mam kilka stron, ale na tym samym serwerze, czy konieczna jest weryfikacja wszystkich stron, czy można zweryfikować tylko jedną?
Czy muszę wypełnić “Dodatkowe ustawienia”?
Jak często najlepiej dokonywać weryfikacji?
Jakie dane należy przekazać, aby moja witryna była weryfikowana?
Czym się różnią metody weryfikacji?
wrócić do kategorii Monitorowanie i weryfikacja wrócić do sekcji głównej "FAQ"