Jeżeli mam kilka stron, ale na tym samym serwerze, czy konieczna jest weryfikacja wszystkich stron, czy można zweryfikować tylko jedną?

Jeżeli wszystkie Państwa witryny umieszczone są na hostingu wspólnym (który nie należy do Państwa, lecz kupiony został u dostawcy usług hostingowych) na różnych kontach, wskazana jest weryfikacja po jednej witrynie z każdego konta, ponieważ na hostingu wspólnym jedno konto może działać, a drugie nie.

Tak działa system hostingowy – wszystkie konta są rozdzielone. Dlatego, jeżeli jedna strona działa, nie oznacza to, że działa inna. Na przykład jedno konto może zostać zablokowane za przekroczenie limitów lub jest na innym serwerze, gdzie wystąpiła awaria itp.

Jeżeli jest tylko jeden serwer i na nim umieszczone są wszystkie strony, wystarczy zweryfikować jedną ze stron. Jeżeli coś stanie się z serwerem, wszystkie strony na nim "padną".

Jeżeli Państwo są właścicielem VPS (VDS) lub serwera dedykowanego, to z reguły wszystko pada tam na raz i wystarczy weryfikować jedną stronę lub weryfikować cały serwer (VPS) według adresu IP.

Pytania dotyczące tematu
Otrzymuję powiadomienia, że moja witryna została znaleziona w bazie danych Roscomnadzoru, ale jej tam nie ma. Dlaczego są wysyłane powiadomienia?
wrócić do kategorii Monitorowanie i weryfikacja wrócić do sekcji głównej "FAQ"