Regularne sprawdzanie strony internetowej pod kątem wirusów i włamań

Według statystyk co 3 sekundy na świecie jedna strona internetowa zostaje zawirusowana. Przykładowo możemy przytoczyć przypadek, który wydarzył się niedawno i był związany z wykrytą luką w zabezpieczeniach, z czego widać, że prawie każda strona internetowa lub serwer może zostać zainfekowany wirusem!

Jeżeli nie monitorować bezpieczeństwa swojej witryny, nie chodzi o to czy Państwa strona internetowa zostanie w ogóle zainfekowana, natomiast chodzi o to, jak szybko to się stanie i co Państwo zrobią w przypadku wykrycia wirusa!

Przedstawiamy profesjonalną ofertę usługi w zakresie wykrywania i usuwania wirusów z serwisów opartych na WordPress oraz Joomla!

Specjalizujemy się w eliminowaniu zagrożeń takich jak przekierowania na strony mobilne, skrypty spamerskie, shell'e oraz innego rodzaju złośliwe modyfikacje kodu.

Gwarantujemy pełną skuteczność naszych działań - jeśli w ciągu miesiąca od zlecenia wykryjemy ponowne zainfekowanie witryny, usuniemy je bezpłatnie w ramach udzielonej gwarancji.

Aby rozpocząć współpracę potrzebujemy:

 • Login i hasło do panelu administracyjnego;
 • Dane dostępowe do hostingu lub panelu hostingowego;
 • Dostęp FTP.

Mile widziany jest również opis zaobserwowanych nieprawidłowości wskazujących na obecność złośliwego kodu.

Nasza usługa obejmuje:

 • Wykrycie wirusów;
 • Usunięcie wirusów;
 • Przywrócenie bezpiecznej wersji witryny.

Czas realizacji zlecenia to 1 dzień.

W celu zamówienia prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Skontaktujemy się wkrótce w celu potwierdzenia szczegółów zlecenia.

Zapraszamy do współpracy!

Czym grozi zawirusowanie Państwa strony internetowej?

1. Blokowanie na przeglądarce

Wiele nowoczesnych przeglądarek zablokuje dostęp do Państwa strony internetowej już podczas jej ładowania i poinformuje użytkowników, że strona internetowa jest zainfekowana wirusem.

2. Usunięcie z wyników wyszukiwania

Popularne wyszukiwarki oznaczą Państwa stronę internetową jako zainfekowaną i nie wpuszczą na nią użytkowników. A po chwili Państwa strona internetowa zniknie z wyników wyszukiwania we wszystkich wyszukiwarkach.

3. Trafianie do antywirusowych baz danych

Kiedy witryna zostanie zablokowana w antywirusowych bazach danych, żaden z użytkowników nie będą mogł uzyskać dostępu do Państwa witryny. Usunięcie witryny z takich baz danych jest za bardzo trudne, co oznacza, że ​​można ją utracić na zawsze...

Ekspresowy test: czy Państwa witryna jest zagrożona?

Czy Państwa witryna korzysta z gotowego systemu zarządzania treścią, którego nie opracowałeś? Na przykład CMS: WordPress, DLE, openCart, WordPress itp.

Czy Państwa witryna znajduje się na wirtualnym hostingu?

Uzyskujecie dostęp do części administracyjnej strony lub hostingu z różnych komputerów? byc może używacie do tego publicznego Wi-Fi lub mobilnego internetu?

Czy Państwa strona www zawiera pliki JS (skrypty) lub CSS (style) jaki nie znajduje się nie na Państwa serwerze?

Jeśli odpowiedź brzmi "TAK" co najmniej na jedno pytanie, może to oznaczać, że Państwa strona www jest zagrożona i w każdej chwili może zostać zainfekowana!

Według informacji analityków, co druga strona w internecie jest zagrożona! Najprawdopodobniej Państwa strona też, jeżeli Państwo doczytali do tego miejsca. Mała historia z życia

Zapewnimy Państwu:

Regularne sprawdzanie Państwa strony internetowej pod kątem obecności w popularnych antywirusowych bazach danych i na czarnych listach RBL;

Wysyłanie natychmiastowych powiadomień (do 30 różnych kontaktów) o wszystkich nietypowych przypadkach;

 

Nie muszą Państwo niczego instalować na swojej stronie! Nie potrzebujemy również dostępu do FTP/SSH!

Dodać swoją stronę internetową do regularnego sprawdzenia pod kątem wirusów

Mamy darmowy okres próbny - proponujemy sprawdzić jakość naszych usług!

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej?

Będziemy regularnie monitorować i wyszukiwać:

 • Ukryte przekierowania (w przypadku korzystania z wyszukiwarek i urządzeń mobilnych);
 • Zaszyfrowane złośliwe skrypty (zarówno na Państwa serwerze, jak i ładowanych z innych źródeł);
 • Niebezpieczne widżety, złośliwe skrypty program partnerskich i szpiegujące elementy;
 • Ładowanie stron ze złośliwych domen;
 • Zainfekowane wirusami pobierania i ataki Drive-By;
 • Spamowe linki i spamowy kontent;
 • Obecność strony internetowej na czarnej liście wyszukiwarek "Google" i "Yandex";
 • Obecność strony internetowej na liście serwisów antywirusowych;
 • Obecność strony internetowej (domeny i adresu IP) w bazie danych Roscomnadzoru;
 • Błędy na stronie internetowej;
 • Zmiany zawartości strony internetowej.

Natychmiast powiadomimy Państwa o wykrytym problemie za pomocą dowolnej dostępnej metody (SMS-em)! Mogą Państwo szybko podjąć działania, aby "wyleczyć" swoją stronę internetową!

Nasz skaner nie tylko sprawdza to co się znajduje na Państwa stronie internetowej, ale także w pełni analizuje wszystkie obiekty pobierane z innych stron (pliki javascript, pliki css itp.), wyszukuje wirusy, ukryte przekierowania (w przypadku korzystania z wyszukiwarek i urządzeń mobilnych) itp.

Pokazuje wstawki i pobrania obiektów <IFRAME />, <SCRIPT />, <OBJECT />, <EMBED /> ze złośliwych witryn. Posiadamy własny system wykrywania niebezpiecznych domen i przekierowań, który pozwala nam wyszukać zagrożenia na stronach witryn, nawet jeżeli sygnatury wirusa nie ma jeszcze w bazie danych skanera.

Skaner imituje prawdziwego użytkownika, który wszedł na stronę: on będzie wchodzić na kilka wybranych przypadkowo stron Państwa witryny.

Wejścia odbywają się za pomocą różnych urządzeń i przeglądarek. Wyniki żądań są sprawdzane pod kątem nieautoryzowanych przekierowań, błędów odpowiedzi, pobrań szkodliwych obiektów, kodu wirusa, pobierania niebezpiecznych widżetów w tle.

Pobierane strony i obiekty stron są sprawdzane w oparciu o aktualną bazę złośliwych sygnatur wirusów, co pozwala szybko wykryć złośliwy kod, zmianę zawartości strony i niedozwolone umieszczenie reklamy.

Własna obszerna baza danych złowrogich programów partnerskich, niebezpiecznych domen i fragmentów zainfekowanych wirusem URL umożliwia lepszą identyfikację złośliwego oprogramowania, nawet jeżeli jego sygnatur nie ma jeszcze w bazie wirusów.

Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z (bez dodatkowych opłat):

 • kompletnego sprawdzenia witryny pod kątem obecności w rejestrze Roscomnadzoru. Czytać więcej
 • monitorowania czarnych list, antywirusów, baz danych "Yandex" i "Google". Czytać więcej
 • wyszukiwania i wykrycia niebezpiecznych przekierowań w przypadku korzystania z wyszukiwarek i urządzeń mobilnych. Czytać więcej

powrót do listy Zastosowań