Jak nie zapomnieć o odnowieniu domeny?

Sprawdź jak to działa i przetestuj swoją stronę

Gotów sprawdzić na własnej skórze?

Coraz częściej w Internecie zdarza się sytuacja, w której strona nie działa, ponieważ jej właściciel po prostu zapomniał przedłużyć ważność domeny. Dzieje się tak nawet w przypadku dużych i znanych firm.

Z reguły wszyscy rejestratorzy niejednokrotnie wysyłają z wyprzedzeniem pisma o konieczności odnowienia domeny.

Jednak z niektórych powodów właściciele wciąż o tym zapominają. Być może, że wiadomości wpadają do folderu spam lub nie korzysta się już ze skrzynki połączonej z domeną i przeznaczonej do kontaktu.

Hot Monitoring poinformuje Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem (e-mailem, SMS-em i za pomocą innych dogodnych dla Państwa sposobów), że ważność Państwa domeny dobiega końca.

Państwo będą mogli odnowić swój domenę i nie pozwolić, aby witryna przestała działać.

Będziemy:

Kontrolować terminy wygaśnięcia * Państwa domeny;

Przypominać o konieczności odnowienia domeny.

Podłączcie swój domenę do monitorowania

Bezpłatny okres testowy- niech Państwo sprawdzą jakość naszych usług!

Ważne: aby dodać domenę do monitorowania, należy dodać swoją domenę i wybrać rodzaj weryfikacji “Weryfikować domenę”. Powiadomienia o wygaśnięciu domeny Państwo zaczną otrzymywać 30 dni przed wygaśnięciem rejestracji domeny. W przypadku wyłączonych domen terminy nie są sprawdzane.

* Uwaga: jeżeli w momencie wygaśnięcia domeny, Państwa witryna jest niedostępna lub zadanie przeznaczone do jej weryfikacji jest wyłączone, lub Państwo nie przedłużają ważności domeny w ciągu 10 dni po jej wygaśnięciu, wtedy przestajemy wykonywać weryfikację. Kontrola nad wygaśnięciem domeny zostaje wyłączona, a także wszystkie zadania związane z domeną zostają zatrzymane.

Po opłaceniu wygasłej domeny należy uruchomić ręczne sprawdzenie, abyśmy mogli ustalić datę wygaśnięcia domeny; po pomyślnym sprawdzeniu domena zostanie odblokowana i Państwo będą mogli wznowić wszystkie zadania związane z tą domeną. W przypadku nieudanych prób aktywacji domeny, należy skontaktować się z naszym działem wsparcia technicznego.

powrót do listy Zastosowań